ПРО CP SCHOOL

Home / ПРО CP SCHOOL

CP School

CP School – освітня платформа від команди Commercial Property, єдиного В2В-видання в області комерційної нерухомості України.

Запуск CP School став логічним і давно планованим напрямом діяльності Commercial Property і зумовлений низкою чинників. Серед них – необхідність у постійному підвищенні кваліфікації співробітників компаній ринку нерухомості, що мають певний робочий стаж, і нових фахівців, які тільки прийшли в галузь. Крім того, попит на теоретичні та практичні знання обумовлений змінами, що відбуваються у секторі нерухомості в глобальному та локальному масштабі.

Наша місія

Створити платформу для знайомства з тенденціями ринку нерухомості, кращим локальним і зарубіжним досвідом, надати нові знання та ідеї, що необхідні для вирішення робочих завдань та сприяють підвищенню ефективності, адаптації до цілей проекту та бізнесу, а також до нових трендів на ринку.

Формати

Платформа CP School створена для представників ринку нерухомості з метою надання теоретичних і практичних знань як по вузькоспеціалізованим напрямками, так і комплексно з девелопменту нерухомості від А до Я. У рамках школи будуть пропонуватися різні освітні формати:

 • майстер-класи та семінари,
  • короткострокові курси та інтенсиви,
  • довгострокові програми з девелопменту,
  • проперті-тури та бізнес-поїздки.

  В майбутньому планується запуск онлайн-програм.

  Завдяки цьому кожен зможе знайти той формат, що відповідає його спеціалізації та цілям – отримання нових знань і навичок, підвищення кваліфікації, професійне зростання та просування по кар’єрних сходах.

Платформа CP School

Переглянути найближчі заходи можна в розділі Програми.

До викладання в рамках CP School запрошуються українські та закордонні експерти, що мають теоретичні знання та багаторічний практичний досвід у сфері нерухомості, автори ексклюзивних навчальних програм.

У разі виникнення питань:

school@c-p.com.ua

+38 (044) 461 90 89

+380 (63) 641 53 18

+380 (97) 265 04 36